عشق عجیب این دختر جوان به پیرمرد 60 ساله

عشق عجیب این دختر جوان به پیرمرد 60 ساله

این روزها شنیدن خبرهای عجیب و غریب کم نیست اما اینکه یه دختر کم سن و سال عاشق یک پیرمرد 60 ساله شود کمی بیشتر از عجیب و غریب است دختر جوان 18 ساله عاشق مرد 60 ساله ای شده است که مردم فکر می کنند این مرد پدربزرگ این دختر است. این دختر با وجود اختلاف سنی زیاد، عاشق این پیر مرد است.شابد عجیب به نظر برسد که دختر جوان 18 ساله عاشق پیرمردی شده است که چندین نوه دارد.

 

“لیزا مایلر” 18 ساله و “جیم کر” 60 ساله با عشق متفاوت خود نامشان را تبدیل به تیتر صفحه اول روزنامه ها کردند.عشقی که مطمئنا برای هر کسی غیر قابل درک است چرا که یکی از فاکتورهای اصلی در عشق و ازدواج اختلاف سن در حد معقول می باشد.

 

عشق عجیب این دختر جوان به پیرمرد 60 ساله

 به گزارش boldsky به نقل از پرشین تک دختر جوان مدتها عاشق سرایدار مدرسه ای نزدیک محله زندگی شان بود اما نمی دانست چطور این ماجرا را با او در میان بگذارد تا اینکه درست در روز تولد 60 سالگی مرد سرایدار با یک هدیه او را شگفت زده کرد.به نظر لیزا این تنها راهی بود که او عشقش را به پیرمرد بفهماند و موفق به این کار هم شد.

 

در مصاحبه با روزنامه محلی این زوج با اختلاف سنی زیاد می گویند:هر کسی که ما را کنار هم می بیند عجیب است که چطور من عاشق مردی با این سن شده ام.خیلی ها ما را با نسبت پدر و دختر خطاب می کنند و ما سعی می کنیم با اصلاح اشتباه آنها را متوجه کنیم که ما با هم نامزد هستیم.