چگونه یک هتل خوب در دبی انتخاب کنیم

چگونه یک هتل خوب در دبی انتخاب کنیم

در این مطلب مهم می خواهیم به شما نکاتی در مورد سفر به دبی و همچنین انتخاب یک هتل خوب را بگوییم گروه پرشین تک اگر کسی بخواد منطقه شیخ زاید هتل خوب و درجه یک بگیره (البته شیخ زاید اصلا هتل سطح پایین نداره و پایین ترین هتلش تا جایی که من می دونم 4 ستاره است)

 

با توجه به قیمت و رتبه هتلها در سایت تریپ ادوایزر پیشنهاد اول من تاورز روتانا (قیمت 1599 و رتبه 63 و 5 ستاره) ، دوم رزریحان بای روتانا (قیمت 1649 و رتبه 85 و 4 ستاره) ، سوم رادیسون رویال شیخ زاید (قیمت 1999 و رتبه 89 و 5 ستاره) و چهارم گراند میلینیوم شیخ زاید (قیمت 1999 و رتبه 112 و 5 ستاره) هست.

 

من هم می خواستم تاورز روتانا بگیرم که به دلیل نمایشگاهی که بود سورشارژ خورده بود و گرون شده بود و به همین دلیل رزریحان رو گرفتم که کاملا هم راضی بودم.اگر کسی می خواد منطقه دیره هتل بگیره و پنج ستاره باشه پیشنها اول من با توجه به تحقیقاتی که کردم هتل القریر ریحان روتانا (رتبه 34 و قیمت 1949) ، دوم کراون پلازا دیره (رتبه 65 و قیمت 1699) و سوم آسیانا (رتبه 120 و قیمت 1679) هست. اینها هتلهای 5 ستاره هست که من پیشنهاد دادم به جز رز ریحان که 4 ستاره هست.

 

قیمتها برای بهمن 1392 و 3شب و 4 روز با هواپیمایی ماهان هست و مطمئنا در زمانهای دیگه متفاوت خواهد بود. رتبه ها هم در همین زمان هست و ممکنه بعدا تغییر کنه که می تونید در سایت tripadvisor خودتون ببینید و مقایسه کنید. همچنین یه سری هتلها هم هستن که تورهای ایرانی باهاشون کار نمی کنن و من موارد بالارو فقط بین جاهایی که تور موردنظرم باهاشون کار می کرد

 

گفتم و ممکنه جاهای بهتری هم باشن با قیمت کمتر و رتبه بهتر.توجه کنید اسم دقیق هتلها رو بدونید. خیلی هتلها اسامی شبیه هم دارند. یا با یه اسم چند تا هتل در دبی ممکنه باشه که فقط در پسوند پیشوند فرق دارن یا در محل قرار گرفتنشون. در انتخاب هتل به محلش و نزدیکیش به مترو و مراکز خرید و ... هم دقت کنید.

 

اگر قصد دارید مبلغی بالاتر خرج کنید من هتلهای شیخ زاید رو توصیه می کنم و یا اگر در دیره می خواهید باشید القریر ریحان روتانا رتبه بالایی داره.اگر می خواهید کمتر هزینه کنید بین سایر هتلهای 2، 3 و 4 ستاره بگردید که من چون در موردشون تحقیق نکردم نمی تونم راهنمای خوبی در این مورد باشم.