اصول ست کردن رنگ لباس ها با هم

اصول ست کردن رنگ لباس ها با هم

همه ما یک کمد از لباس های رنگارنگ داریم ولی بیشتر وقت ها نمیدونیم که چی رو با چی بپوشیم چه لباسی مناسب چه جایی است تا بتوانیم بهترین ظاهر رو داشته باشیم.به گزارش پرشین تک استایل همه ما در لباس هایی که می پوشیم کاملا نمایان است پس خیلی خوب میشه که بتونیم بهترین هارو  برای یک پوشش ساده و در عین حال بسیار آراسته انتخاب کنیم.

 

“حریــــــر” !!! تابستان یک فصل گرم است و استفاده از پوشش هایی که جنس ضخیمی داشته باشد  اصلا مناسب نیست. انتخاب یک پوشش بلند حریر بسیار زیبا و در عین سادگی بسیار شیک می باشد. از یک بلوز نسبتا بلند برای زیر آن استفاده کنید تناسب رنگ را فراموش نکنید. رنگ هایی مانند سفید ، نیلی بسیار زیباست و حس تابستانی خنک را منعکس می کند.

 

” لباس های راه راه”. لباس های راه راه همیشه طرفدارای خودش رو تو هر فصلی داره. حالا به جای پوشیدن لباس های راه راهتون با شلوار های جین می تونید اون رو با شلوار های دمپا هم ست کنید.

 

” صندل های چرم” انواع صندل ها برای تابستان بسیار زیاده اما انتخاب صندل چرم بسیار شیک و مناسب است. می تونید صندل چرم رو با یک شلوار جذب سفید و با لباس های مختلف به رنگ های مختلف بپوشید. استفاده از یک کت کوتاه لی هم گزینه بسیار مناسبی برای این نوع ست می باشد.

 

حالا چند تا نکته:
همیشه از لباس هایی استفاده کنید که پارچه هایی با الیاف خنک داشته باشه مثل: لنیل، ویسکوز، ابریشم نازک، حریر و پارچه های نخی که تنوع رنگ و مدل هم در همه این نوع پارچه ها بسیار زیاده…
    استفاده از رنگ هایی مثل سفید، آبی، سبز میتونه بسیار مناسب باشه