دیدار رئیس کل دادگستری استان تهران با چند تن از فرزندان شاهد

دیدار رئیس کل دادگستری استان تهران با چند تن از فرزندان شاهد

 

به گزارش گروه حقوقی و قضایی پرشین تک به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران و هیئت همراه مطابق با برنامه ریزی‌های انجام شده با دو تن از فرزندان شاهد و خانواده‌های آنان دیدار و از نزدیک به گفتگو پرداخت.

 

در این دیدار صمیمی و مملو از معنویت، غلامحسین اسماعیلی،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سال‌های دفاع مقدس طی سخنانی اظهار داشت: حق و باطل گاه مانند کف و آب هستند که تشخیص و جدائی آنان ساده است و گاه آنچنان مخلوط می‌شوند که باید با حرکت تند و پرحرارت از هم جدا گردند و در چنین مواردی انتخاب آگاهانه شهادت در سایه تفکر صحیح، نقش خود را به خوبی ایفا می‌نماید و شهادت چنان حرارت و سوزی می‌آفریند و چنان حرکتی را بوجود می‌آورد که حق و طرفدارانش از باطل و پیروان آن به خوبی جدا می‌شوند.

 

وی در ادامه افزود: موضوع شهادت و ایثارگری، سکه پربهائی است که در یک روی آن باید والاترین ارزش‌های الهی و در روی دیگر آن دستاورد‌ها و آثار و برکات بی بدیل را مشاهده کرد. امروز که درخت تنومند انقلاب اسلامی به برکت خون‌های مقدس شهدا و تلاش و مجاهدت همه ایثارگران اعم از آزادگان و جانبازان دلاور به بارنشسته و از این رهگذر، اجرای عدالت و ایجاد امنیت در جامعه به ما سپرده شده لازم است جهت تحقق این اهداف والا با تمام توان و ظرفیت خود کوشش کنیم.

 

در این دیدار، صابری مسئول امور ایثارگران، صمیمی مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ و هیئت همراه، حیدری قائم مقام حوزه معاونت مالی و پشتیبانی و شوشتری سرپرست مجتمع قضائی شهید باهنر (ره) نیز حضور داشتند. ضمناً مشخصات فرزندان شاهد به شرح ذیل است:

 

۱. خانم فاطمه عبیری، فرزند شهید، منشی شعبه ۱۲۸ حقوقی مجتمع قضائی شهید باهنر (ره)
۲. آقای علی صفاری، فرزند شهید، متصدی امور دفتری و بایگان شعبه ۲۵۹ مجتمع قضائی شهید باهنر (ره)ر