علت واقعی فروش نیمار توسط بارسلونا مشخص شد!!

علت واقعی فروش نیمار توسط بارسلونا مشخص شد!!

 

رفتار و اخلاق نیمار در تیم پاری سن ژرمن نشان دهنده این موضوع است که وی از نظر اخلاقی رفتاری حرفه ای ندارد. بعد از گذشت تنها چند ماه، علت واقعی فروش نیمار از سوی بارسلونا حالا به وضوح مشخص شده است.

 

به نظر می آید شخصیت واقعی نیمار در فرانسه نمایان شده و گویی ماسک از روی صورت این ستاره برزیلی برداشته شده است. در این مدت کوتاه حضور در پاریس، او به شدت فضای رختکن پاری سن ژرمن را به هم ریخته، با همبازیانش از جمله کاوانی درگیر شده و بارها به تمسخر رقبا پرداخته است و حالا نیز در صدد عوض کردن تصمیم خود به سرعت و آماده شدن برای انتقال به رئال مادرید است.

 

مدتی پیش نشریه اکیپ نزدیک به باشگاه پاری سن ژرمن، مقاله ای اختصاصی در خصوص به راه افتادن باند برزیلی در رجتکن به سرکردگی نیمار و دنی آلوس منتشر کرده که به شدت مورد اعتراض بازیکنانی چون کاوانی، پاستوره و دی ماریا قرار گرفته بود و به همین راحتی، نظم رختکن باشگاه بزرگ فرانسوی با حضور نیمار زیر سوال رفته است.

 

نیمار مدتی اردوی تیم را به علت شرکت در مهمانی خواهرش در برزیل ترک کرد که این تبعیض مورد قبول دیگر ستاره های این باشگاه نبوده است. هیچکس قادر به زیر سوال بردن توانایی های فنی نیمار نیست و او در بارسا نیز نشان داده بود که چه ستاره فوق العاده ای است؛ اما 222 میلیون یورو برای جذب این بازیکن جنجالی بیش از حد بود و او پولکی بودن خود را با جدایی از بارسلونا نشان داد.

 

حالا در پاریس این اتفاق تکرار شده است. نیمار به رئال مادرید قول داده ستاره شماره یک پروژه آنها باشد و چون انتقال مستقیم از نوکمپ به برنابئو با ریسک بالایی همراه بود، او ترجیح داد پاری سن ژرمن را به عنوان میانبری کوتاه مدت انتخاب کند.

 

حالا تحقیر بازیکن رن در بازی، مصاحبه جنجالی و اقامه دعوی علیه بارسا، ابعاد جدیدی را از شخصیت نیمار نشان داده و در این میان پدر نیمار نیز تاثیر فروانی در رخ دادن چنین تصمیمات غلطی داشته است.